Groupon - Najnowsze oferty

 

Wybierz 1 z 4 opcji

Zestaw z wybraną kawą lub herbatą i ciastem:

 • 8,99 zł zamiast 15 zł za zestaw dla 1 osoby,
 • 16,99 zł zamiast 30 zł za zestaw dla 2 osób,
 • 24,99 zł zamiast 45 zł za zestaw dla 3 osób,
 • 32,99 zł zamiast 60 zł za zestaw dla 4 osób.

Napoje do wyboru:

 • espresso,
 • crema ,
 • cappucino ,
 • caffe latte,
 • caffe latte z bitą śmietaną,
 • caffe latte malinowe,
 • herbata.

Codziennie inne ciasto.

Serwis: Groupon
Lokalizacja: Białystok
Kończy się za: 16 lat i 27 dni

Oferta

10-etapowe oczyszczanie skóry twarzy:
1) 59,99 zł zamiast 140 zł za 1 zabieg,
2) 109,99 zł zamiast 280 zł za 2 zabiegi,
3) 159,99 zł zamiast 420 zł za 3 zabiegi.

Etapy zabiegu: 

* demakijaż: usunięcie kolorowych kosmetyków i innych widocznych zanieczyszczeń  * peeling: złuszczanie martwego naskórka i pobudzenie produkcji zdrowych komórek  * maska rozpulchniająca: zmiękczenie naskórka  * wapozon (w zależności od rodzaju cery): ujędrnienie i nawilżenie skóry  * oczyszczanie manualne (możliwość wymiany na mikrodermabrazję diamentową): zlikwidowanie zaskórników, wągrów i prosaków  * darsonwal: dezynfekcja cery  * sonoforeza: zwiększenie przepuszczalności błon komórkowych, pobudzenie mikrokrążenia, redukcja cieni pod oczami  * maska ściągająca: dodatkowe wygładzenie skóry  * masaż twarzy  * krem 

Salon Fryzur i Kosmetyki Joanna Kwaśniewska
W kręgu zainteresowań specjalistów salonu znajdują się nie tylko drobne zabiegi kosmetyczne, pozwalające pielęgnować twarz i ciało, ale również wieloetapowe, specjalistyczne kuracje z wykorzystaniem polskich i hiszpańskich, profesjonalnych kosmetyków, jak np. serum z jadem węża. Oczyszczająca mikrodermabrazja, manicure i pedicure, przedłużanie rzęs, wizaż czy depilacja woskiem to tylko kilka z wielu zabiegów, poprawiających nie tylko wygląd, ale też nastroje gości salonu. Wizyta w nim to także szansa na metamorfozę fryzury.

Serwis: Groupon
Lokalizacja: Białystok
Kończy się za: 16 lat i 1 miesiąc

 

Wybierz 1 z 3 opcji

Duży kebab:

 • 11,99 zł za 1 kebab,
 • 22,99 zł za 2 kababy,
 • 45 zł za 4 kebaby.

Kebaby do wyboru:

 • Wymarzony kebs: własna kompozycja z dostępnych składników (kurczak, mięso wołowe, sosy, pomidor, czerwona cebulka, cebulka cukrowa, oliwki zielone, oliwki czarne, papryczki jalapeño, papryczki chili, świeża bazylia, ser gouda, ser feta, ser mozzarella, cebulka prażona, ogórki konserwowe, ogórki świeże, sałata lodowa, kapusta pekińska, kapusta czerwona, grzanki, frytki)
 • Kebs standard: grillowana bułka, mięso, sos, kapusta pekińska, pomidor, ogórek, czerwona cebulka
 • Kebs królewski: grillowana bułka, mięso, sos, pomidor, ogórek, czerwona cebulka, kapusta pekińska, oliwki, papryczki jalapeño, frytki, zapieczony z serem gouda, bazylia
 • Kebs grecki: pita, mięso, sos, pomidor, ogórek, sałata lodowa, czerwona cebulka, ser feta, oliwki, grzanki, bazylia świeża
Serwis: Groupon
Lokalizacja: Białystok
Kończy się za: 15 lat i 10 miesięcy

Wybierz 1 z 2 opcji

1 godzina gry w ARCHERY TAG dla grupy maks. 10 osób:

 • 159,99 zł zamiast 300 zł za 1 godzinę gry od pon. do czw.,
 • 229,99 zł zamiast 350 zł za 1 godzinę gry od pt. do niedz.

ARCHERY TAG to innowacyjna gra zespołowa, która działa na zasadzie paintballa. Różnicą jest to, że w tej grze zamiast karabinków do zabawy wykorzystuje się łuki oraz strzały zakończone pianką z miękkiego tworzywa. Zabezpieczeniem w grze jest maska zakrywająca twarz, a bycie trafionym taką strzałą nie boli. Specjalne przeszkody, łuki i nietypowe strzały pozwolą uczestnikom poczuć moc adrenaliny i spróbować czegoś całkiem nowego.

Serwis: Groupon
Lokalizacja: Białystok
Kończy się za: 16 lat i 1 miesiąc

Zadbaj o sprawną pracę swego sprzętu, wybierając groupon do KomputerITy.

Oferta
Konserwacja i czyszczenie laptopa lub konsoli do gier (rozkręcenie laptopa, wyczyszczenie radiatora i wentylatora oraz wymiana materiałów termoprzewodzących) w 1 z 3 opcji:

1) 39,99 zł zamiast 100 zł za konserwację i czyszczenie 1 laptopa lub konsoli do gier,
2) 69,99 zł zamiast 200 zł za konserwację i czyszczenie 2 laptopów lub konsol do gier,
3) 89,99 zł zamiast 300 zł za konserwację i czyszczenie 3 laptopów lub konsol do gier.

Groupon można wykorzystać także na czyszczenie i konserwację niszczarki, bilonu, liczarki do banknotów, a także drukarki.

KomputerITy
Firma KomputerITy powstała we wrześniu 2009 roku. Ze względu na postęp techniczny i ogromne zapotrzebowanie na produkty oraz usługi informatyczne, właściciele firmy postanowili w ofercie zawrzeć jak najszerszy zakres usług – firma zajmuje się sprzedażą i serwisem sprzętu komputerowego. Strona sklepu internetowego KomputerITy jest na bieżąco aktualizowana, a miłośnicy polowania na okazje mogą znaleźć na niej codziennie różnego rodzaju promocje. Warto też dodać, że KomputerITy jest partnerem Microsoft.

Serwis: Groupon
Lokalizacja: Białystok
Kończy się za: 16 lat i 1 miesiąc

Podnieś swoje kwalifikacje zawodowe, biorąc udział w kursie na operatora wózków widłowych. Kup dzisiejszy groupon.

Oferta
Kurs na operatora wózków widłowych wszystkich typów w 1 z 3 opcji:

1) 219,99 zł za kurs na operatora wózków widłowych,
2) 249,99 zł za kurs na operatora wózków widłowych z wymianą butli gazowej,
3) 269,99 zł kurs na operatora wózków widłowych z wymianą butli gazowej i kurs na magazyniera.

W trakcie szkolenia uczestnicy nauczą się operować wszystkimi typami wózków: podnośnikowymi, unoszącymi, ciągnikowymi, naładownymi i specjalnymi, o napędzie spalinowym, gazowym i akumulatorowym – elektrycznym. Dodatkowo można zdecydować się na kurs wymiany butli gazowych oraz kurs na magazyniera. W przypadku tego ostatniego przybliżone zostaną zagadnienia z zakresu ładunkoznawstwa, a także fakturowania oraz sporządzania dokumentacji magazynowej. Jako potwierdzenie nabycia nowych umiejętności uczestnicy otrzymają zaświadczenie MEN.

 • 67 godzin lekcyjnych: praktyka 21 h i teoria 46 h
 • Zaświadczenie MEN + certyfikat (magazynier) + certyfikat w języku angielskim jak i polskim
 • Materiały do kursów w cenie

Agpol-szkolenia
Firma szkoleniowa organizuje kursy, dzięki którym można nabyć nowe umiejętności, przekwalifikować się i podnieść swoją pozycję na rynku pracy. W ofercie ośrodka są także szkolenia okresowe z zakresu BHP dla wszystkich grup zawodowych. Pracujący w firmie specjaliści doradzają, jak bezpiecznie organizować stanowiska pracy, sporządzają dokumentacje powypadkowe, dokonują oceny ryzyka zawodowego na wszystkich stanowiskach pracy i tworzą instrukcje oraz plany ewakuacji.

Serwis: Groupon
Lokalizacja: Białystok
Kończy się za: 15 lat i 7 miesięcy

Wybierz 1 z 2 opcji

 • 19,99 zł za groupon wart 30 zł do wydania na cały asortyment sklepu,
 • 39,99 zł za groupon wart 60 zł do wydania na cały asortyment sklepu.
Serwis: Groupon
Lokalizacja: Białystok
Kończy się za: 15 lat i 10 miesięcy

 

Wybierz 1 z 3 opcji

 • 29,99 zł za manicure hybrydowy,
 • 39,99 zł za pedicure hybrydowy,
 • 69,99 zł za manicure hybrydowy i pedicure hybrydowy.
Serwis: Groupon
Lokalizacja: Białystok
Kończy się za: 15 lat i 11 miesięcy

Wybierz 1 z 3 opcji

Plenerowa sesja zdjęciowa:

 • 99,99 zł za 1-godzinną sesję + 5 wyretuszowanych zdjęć,
 • 129,99 zł za 1,5-godzinną sesję + 7 wyretuszowanych zdjęć,
 • 149,99 zł za 2-godzinną sesję + 10 wyretuszowanych zdjęć.

Sesje do wyboru: rodzinna, dziecięca, ciążowa, pary, portret.

Studio Photoangel

Precyzja, dokładność i zmysł estetyczny to cechy, którymi powinien wykazywać się fotograf. W studiu Photoangel każde zdjęcie wykonywane jest z ogromnym zaangażowaniem, a jego wszystkie aspekty przemyślane wielokrotnie tak, by kompozycja końcowa stanowiła idealną całość.

Dzięki takiemu podejściu do fotografii, każdy klient może tutaj uwiecznić ważne wydarzenia podczas sesji plenerowych, studyjnych, ślubnych, rodzinnych, ciążowych czy dla par.

Serwis: Groupon
Lokalizacja: Białystok
Kończy się za: 15 lat i 7 miesięcy

Wybierz 1 z 3 opcji

Masaż relaksacyjny całego ciała:

 • 59,99 zł zamiast 120 zł za masaż olejem kokosowym,
 • 69,99 zł zamiast 130 zł za masaż olejem czekoladowym,
 • 79,99 zł zamiast 140 zł za masaż olejem z brzozy i pomarańczy połączony z delikatnym drenażem partii dotkniętych cellulitem.

Masaż olejem kokosowym – nawilżenie, regeneracja naskórka, odprężenie.
Masaż olejem czekoladowym – odżywienie, regeneracja, ujędrnienie skóry, powstrzymanie procesów starzenia się naskórka.
Masaż olejem z brzozy i pomarańczy połączony z delikatnym drenażem partii dotkniętych cellulitem –działanie antycellulitowe i ujędrniające, modelowanie.

Masaż relaksacyjny jest idealnym sposobem na zmęczenie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Dobrze wykonany masaż może dodać energii, wyciszyć i zrelaksować, dodatkowo masaż wykonany przez profesjonalistę pomoże w pozbyciu się uporczywych bólów, czy też przeciwdziałać kontuzjom. Poprzez usprawnienie krążenia krwi i stymulację układu limfatycznego nasz organizm szybciej pozbywa się toksyn, co wpływa na jędrność i elastyczność naszej skóry. Masaż rozbija tkankę tłuszczową, a to powoduje, że nasza sylwetka staje się smuklejsza i piękniejsza.

Odnova

Odnova to jeden z najnowocześniejszych ośrodków rehabilitacji w Białymstoku. W ofercie placówki znajdują się między innymi zabiegi dla osób z dolegliwościami kręgosłupa (zwyrodnienia, ból spowodowany niewłaściwym trybem pracy, skrzywienia, dyskopatie, przeciążenia, urazy itp.), czy z dolegliwościami w obrębie kończyn (złamania, zwichnięcia, przeciążenia, zwyrodnienia, stany pooperacyjne). Odpowiednią opiekę znajdą tu także wszyscy zagrożeni różnego rodzaju przeciążeniami narządu ruchu: sportowcy, pracownicy biurowi, dzieci, młodzież i osoby starsze.

Poza standardowymi zabiegami rehabilitacyjnymi, w ośrodku istnieje możliwość terapii metodami McKenziego, Vojty, NDT czy Integracji Sensorycznej. Placówka funkcjonuje wg standardów zdobytych podczas staży i praktyk w placówkach w Finlandii, Szwajcarii, Francji, Niemczech, Izraelu i USA. Profesjonalna opieka oraz przyjazna atmosfera wpływają na tempo oraz jakość dochodzenia do zdrowia każdego pacjenta. W tegorocznym sezonie oferta zostaje poszerzona o zabiegi z zakresu kosmetyki i odnowy biologicznej.

Serwis: Groupon
Lokalizacja: Białystok
Kończy się za: 15 lat i 8 miesięcy