Ze względu na obecny kryzys zdrowotny przed każdym zakupem prosimy o sprawdzenie aktualnych środków zapobiegawczych

Hotel

ApartHotel Askana znajduje się w Białce Tatrzańskiej, nieopodal Termy Bania (100 m), wyciągu i ośrodka narciarskiego. Z okien goście mogą podziwiać malownicze widoki na panoramę Tatr, Kotelnicę Białczańską oraz Czarną Górę.

Obiekt oddaje do dyspozycji odwiedzających nowocześnie urządzone pokoje i apartamenty z patio lub balkonem. W każdym z nich znajduje się łazienka z suszarką do włosów i zestawem kosmetyków, a także czajnik, telewizor z płaskim ekranem i Wi-Fi.

W tutejszej restauracji codziennie rano serwowane jest bogate śniadanie w formie bufetu. Goście mogą również korzystać z krytego basenu.

Szczegóły zakwaterowania

Pokój double:

  • Standardowe obłożenie: 2 osoby
  • Maks. obłożenie: 2 osoby

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Terma Bania – nowoczesny kompleks, w którym można korzystać z kąpieli termalnych (pozytywnie wpływających na zdrowie), bawić się w aquaparku albo wypoczywać w luksusowej strefie spa & wellness.
  • Białka – jedna z piękniejszych i czystszych tatrzańskich rzek. Przełom Białki, tzw. Skałki to ścisły rezerwat przyrody.
  • Morskie Oko – największe jezioro w Tatrach. Legenda głosi, że połączone jest z morzem.
  • Dolina Kościeliska – mówi się, że była ulubioną doliną zbójników i poszukiwaczy skarbów, świadczą o tym pozostawione na skałach ślady. Dnem doliny płynie malowniczy Kościeliski Potok, a liczne rozgałęzienia zachęcają do długich wypraw.
Serwis: Groupon
Lokalizacja: Białystok
Kończy się za: 7 miesięcy i 1 dzień