Ze względu na obecny kryzys zdrowotny przed każdym zakupem prosimy o sprawdzenie aktualnych środków zapobiegawczych

Hotel

Obiekt może poszczycić się ponadstuletnią tradycją. Powstał jeszcze w XIX wieku (w 1875 roku) i od początku pełnił funkcję ekskluzywnego domu wypoczynkowego. Obecnie Hotel Spa Medical Dwór Elizy oferuje wypoczynek w otoczeniu przyrody i relaks w spa.

W eleganckim wnętrzu hotelu czekają przestronne pokoje o powierzchni 22 m². Każdy został wyposażony w nowoczesne i komfortowe meble, telewizor oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Pokoje przeszły remont, aby jak najlepiej mogły spełniać potrzeby gości.

Restauracja serwuje dania kuchni europejskiej. Wrażeniom kulinarnym towarzyszyć mogą te natury estetycznej – w postaci malowniczego widoku na Park Zdrojowy (z cisami, sosnami i jaworami w tle).

Dopełnieniem pobytu w górach może być wizyta w Centrum SPA, gdzie wyspecjalizowani terapeuci troszczą się o twarz i ciało.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie – największa jaskinia Sudetów i jedna z głębszych jaskiń w Polsce. Unikalny mikroklimat pozwala na tworzenie się zachwycającej szaty naciekowej, z której jaskinia słynie.
  • Twierdza Kłodzko – część fortyfikacji udostępnionej do zwiedzania to zaledwie 10% obiektu. Z bastionów górujących nad Kłodzkiem podziwiać można panoramę miasta oraz gór otaczających Ziemię Kłodzką będącą turystycznym hrabstwem Sudetów.
  • Kopalnia Złota w Złotym Stoku – jest najstarszym ośrodkiem górniczo-hutniczym w Polsce.
  • Spływy pontonowe – pontony są wykonane specjalnie na potrzeby spływów górskimi rzekami i mieści się w nich 6 dorosłych osób.
  • Park dinozaurów w Karłowie koło Kudowy-Zdroju o powierzchni 0,8 ha – park czynny jest w godzinach 9-18, od kwietnia do końca października.

Opcje

2 osoby – pokój standard – HB – 01.09.2021-30.11.2021, niedz.-czw. – pobyt standardowy

  • 949 zł za 3 noce

2 osoby – pokój standard – HB – 01.09.2021-30.11.2021, pon.-pt. – pobyt leczniczy

  • 2 049 zł za 4 noce
Serwis: Groupon
Lokalizacja: Białystok
Kończy się za: oferta wyprzedana