Audioteka Klub - 3 lub 6 miesięcy dostępu do usługi

Wykupując dostęp do Audioteka Klub, to okazja by przenieść się do świata pełnego niezwykłych opowieści. W ramach oferty dostępne są takie pozycje jak m.in. “Filary Ziemi” Kena Folletta, “Behawiorysta” Remigiusza Mroza, “Powrót z gwiazd” Stanisława Lema, Wiedźmin czy seria z Harrym Potterem.

Superprodukcje czytane przez najlepsze polskie głosy, światowe bestsellery, głośne nowości - dostęp do tysięcy audiobooków, w tym oryginalnych audioseriali i podcastów również w wygodnej aplikacji mobilnej.

W ramach usługi Audioteka Klub użytkownik otrzymuje:

  • Blisko 11 000 audiobooków w ramach abonamentu - niemal 60 000 godzin słuchania
  • Ponad 15 000 audiobooków do kupienia na własność w stałej promocyjnej cenie
  • Dzielenie się audiobookami z bliskimi
  • Dostęp do aplikacji dla dzieci Audioteka Kids, która zapewnia najmłodszym słuchaczom dostęp do setek przyjaznych im audiobooków
  • Wcześniejszy dostęp do najlepszych premier i podcasty tylko dla Klubowiczów

plakaty

Świat bez końca (Ken Follett)

Jedna z najpopularniejszych sag historycznych w dziejach literatury! W świat XIV-wiecznej Anglii przenosi nas Krzysztof Gosztyła w roli narratora, a towarzyszą mu m.in. Aleksandra Hamkało, Danuta Stenka i Marcin Bosak. Posłuchajcie o tym, jak historia determinuje ludzkie losy. Bez ich wiedzy. I często wbrew ich woli.

Powrót z gwiazd (Stanisław Lem)

Czy idealne społeczeństwo istnieje? Takie pytanie postawił Stanisław Lem, opisując przyszłość, w której agresywne instynkty zostały chemicznie wyeliminowane. W rolę astronauty Hala Bregga wciela się Marcin Czarnik, a jako Eri usłyszycie Magdalenę Koleśnik

Charlie i fabryka czekolady (Roald Dahl)

A gdyby tak, choć przez chwilę, móc znaleźć się w krainie płynącej czekoladą? W bajecznym świecie Roalda Dahla usłyszycie Macieja Stuhra, Pawła Szymańskiego, Kasię Łaskę i Marcina Dorocińskiego jako narratora. Superprodukcji towarzyszy oprawa muzyczna i piosenki skomponowane na podstawie nowego tłumaczenia Michała Rusinka.

plakaty

Symbioza (Piotr Rogoża, Krzysztof Komander)

Czy między pensjonariuszem hospicjum i skazańcem może narodzić się przyjaźń? Czemu nie! W superprodukcji usłyszycie Mariana Opanię w roli Henryka, skrywającego mroczne tajemnice z przeszłości, i Bartłomieja Topę jako Janka, odsiadującego wyrok za zbrodnię, której wcale nie popełnił. Przypadkowy zbieg wydarzeń sprawia, że stają się nietypowymi sojusznikami i ruszają w szaloną podróż przez całą Polskę.

Skowyt (Wojciech Chmielarz, Jakub Ćwiek)

Superprodukcja autorstwa Wojciecha Chmielarza i Jakuba Ćwieka! Duet kultowych autorów kryminałów stworzył opowieść o wydarzeniach, które w jednej chwili odmieniają całe ludzkie życie. W przypadku bohaterów Skowytu - więcej niż raz. W roli Jacka usłyszycie Antoniego Pawlickiego, dręczonego przez mroczne tajemnice z przeszłości, oraz Agnieszkę Więdłochę w roli Martyny, która ucieka przed tajemniczymi napastnikami. Czy będą w stanie zapobiec kolejnej tragedii

Sierżant Cuff (Kinga Krzemińska, Krzysztof Komander)

Szyc i Lubaszenko w doskonałej komedii kryminalnej! W hotelowym pokoju zostają znalezione zwłoki Godfrey’a Ablewhite’a, znanego w całej Anglii filantropa. Sierżant Cuff zostaje przydzielony do sprawy, a jedynym tropem jaki trafia w jego ręce jest tajemniczy kwitek do depozytu bankowego wydany pod fałszywym nazwiskiem. Posłuchajcie intrygującej historii z dużą dawką humoru!

Gdzie pobrać aplikację?

Serwis: Groupon
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kończy się za: oferta wyprzedana