Oferta
Nielimitowane czasowo wejścia do sali zabaw w 1 z 4 opcji:

1) 24,99 zł zamiast 51 zł za 3 wejścia dla 1 lub więcej dzieci,
2) 46,99 zł zamiast 102 zł za 6 wejść dla 1 lub więcej dzieci,
3) 69,99 zł zamiast 153 zł za 9 wejść dla 1 lub więcej dzieci,
4) 59,99 zł zamiast 170 zł za 5 wejść dla 2 dzieci.

Karnet do sali zabaw nie tylko zapewnia dzieciom rozrywkę, ale stwarza również okazję do stymulowania ich rozwoju psychoruchowego. Ponadto konstrukcje pobudzają wyobraźnię dzieci, zmuszają do pracy w grupie i kształtowania zachowań społecznych.

Kraina Kropka
W nowoczesnym centrum zabaw dzieci mogą spędzić nawet cały dzień, próbując rozmaitych, dostosowanych do ich wieku rozrywek. Znajdą tam m.in. tory przeszkód, labirynty, zjeżdżalnie i baseny wypełnione kolorowymi piłeczkami oraz zabawki zapewniające wszechstronny rozwój. Warto podkreślić, że specjalistycznie konstrukcje wykonane są z atestowanych i bezpiecznych materiałów. Dla najmłodszych przygotowano specjalny kącik malucha, gdzie szkraby mogą do woli dokazywać – jest to osobne miejsce do zabawy dla dzieci do lat 3, gdzie wszystko wykonano z miękkich materiałów.

Na miejscu są także tematyczne salki urodzinowe (Kubusia Puchatka, Kaczora Donalda i Myszki Mickey oraz Asteriksa i Obeliksa). Zaprojektowano je w taki sposób, że po rozsunięciu ruchomych ścian tworzy się przestrzeń do występów dla dzieci lub organizacji przedstawień. Jest również dostatecznie dużo miejsca, by mały solenizant i jego goście mogli oddać się wesołej zabawie.

Serwis: Groupon
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kończy się za: 1 miesiąc i 13 dni