Poczuj się jak młody bóg i z dzisiejszym grouponem udaj się na całodzienny pakiet zabiegów do MedCithi Rehabilitacja & Wellness.

Oferta
Całodniowy pakiet zdrowotno-rekreacyjny: konsultacja rehabilitacyjna, sauna, siłownia, body detox (kąpiel stóp i hydromasaż wyciszający na łóżku Aquamed) w 1 z 3 opcji:

1) 99,99 zł zamiast 200 zł za pakiet dla 1 osoby,
2) 189,99 zł zamiast 400 zł za pakiet dla 2 osób,
3) 279,99 zł zamiast 600 zł za pakiet dla 3 osób.

Konsultacja rehabilitacyjna to pierwszy krok ku wypoczętemu i zdrowemu ciału. Następnie podczas zajęć na siłowni organizm nabiera mocy, ćwicząc poszczególne partie ciała. Sauna to chwila odprężenia. Jej zdrowotne właściwości pomagają uwolnić organizm od zbędnych i szkodliwych toksyn. Dopełnieniem oczyszczania są zabiegi body detox, w skład których wchodzi kąpiel stóp oraz wyciszający hydromasaż na łóżku Aguamed.

MedCithi Rehabilitacja & Wellness
„Jest tylko jedna choroba i jedna terapia” - twierdzi dr Robert Young, który od ponad dekady bada wpływ braku równowagi żywieniowej na organizm człowieka. MedCithi działa pod opieką certyfikowanego coacha, który doświadczenie zdobył u boku samego mistrza. Jest to jedyny w Polsce ośrodek, który funkcjonuje zgodnie z ideologią doktora.

Zatrzymując się w nim, można w otoczeniu malowniczych lasów i gór wyciszyć się i zadbać o zdrowie. Odwiedzający skusić się mogą na kompleksowy pakiet zabiegów, a chcąc pozostać dłużej w MedCithi skorzystać mogą z wczasów zdrowotnych, którym towarzyszyć będzie dieta dr Younga. Warto dodać, że ofertę rehabilitacyjną uzupełniają usługi biznesowe polegające na organizacji imprez filmowych, konferencji, szkoleń, jak również wieczorków tanecznych, ognisk i innych atrakcji.
Dowiedz się więcej o tym, czego spodziewać się po masażu.

Serwis: Groupon
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kończy się za: oferta wyprzedana