Zabieg cellulogii z okładem z alg i body wrappingiem

W ofercie zabieg cellulogii 90 min z okładem z alg i body wrappingiem. To trio to pogromca cellulitu i tkanki tłuszczowej. Dermomasaż rozbije komórki tłuszczowe, zaś algi z imbirem silnie ujędrnia i wygładza skórę. Zawiniecie w folie i koc elektryczny spotęguje działanie zabiegu.

DERMOMASAŻ w połączeniu z dobroczynnym działaniem okładu z alg morskich, body wrappingiem i podgrzewanym kocykiem to dobry wybór.

Cellulogia – masaż podciśnieniowo-rolkowy. Jest to masaż głęboki. Zabieg wykonywany jest głowicami o różnej średnicy w zależności od partii ciała. Głowica poprzez wytworzone podciśnienie zasysa fałd skóry, który jest następnie rozmasowywany obracającymi się rolkami. Masaż pobudza krążenie, procesy komórkowe, oddziałuje na tkankę podskórną, wzmacnia włókna podporowe skóry oraz pobudza komórki do produkcji kolagenu i elastyny. Zabieg wyszczuplający, detoksykujący, kształtujący sylwetkę stosowany również w medycynie estetycznej do spłycania blizn i rozstępów. 

Działanie:

· zmniejszenie obwodu

· wygładzenie rozstępów i blizn

· ujędrnienie skóry (zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny)

· modelowanie sylwetki

· drenaż limfatyczny – redukcja obrzęków

· likwidacja uczucia „ciężkich nóg”

· oczyszczenie organizmu z toksyn – pobudzenie wymiany komórkowej

· relaksacja i obniżenie stresu

· zwiększenie wchłaniania kosmetyków

· redukcja cellulitu, ponieważ rolki rozbijają komórki tłuszczowe

· wygładzenie rozstępów i blizn,

· ujędrnienie skóry

· lifting pośladków

· redukcja obrzęków

· likwidacja drugiego podbródka

Przeciwwskazania:

· ciąża

· rozległe żylaki, zapalenie żył

· liczne ,popękane naczynka krwionośne

· uszkodzenia skóry

· nadciśnienie nieleczone

- choroby zakaźne 

· nowotwory

Wyjątkową skuteczność w walce z cellulitem i tkanką tłuszczową uzyskuje się łącząc CELLULOGIĘ z BODY WRAPPINGiem z okładem z alg morskich. (Body wrapping czyli owiniecie ciała folia lub bandażem po nałożeniu odpowiedniego preparatu) Okłady algowo-imbirowe, które stosujemy na rozstępy i cellulit to kompleksowy program do poprawy wyglądu i kondycji skóry wykorzystujący drenujące i wzmacniające właściwości alg Fucus, imbiru oraz kompleksu antycellulitowego z jeżówki, centelli i kolagenu.

Algi Fucus - zawarte w nich sole mineralne, z których najważniejszą jest jod, wzmagają metabolizm i wzrost wymiany osmotycznej, co powoduje eliminację nadmiaru wody z tkanek oraz redukcję złogów tłuszczowych. Składniki organiczne - kwas alginowy, fukoidyna i laminaryna - zwiększają elastyczność skóry i działają przeciwzapalnie.

Serwis: Groupon
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kończy się za: oferta wyprzedana