60-minutowy masaż relaksacyjny z aromatoterapią (pon.-pt. 8-22)

W ofercie: 60-minutowy masaż relaksacyjny z aromaterapią

Do wyboru olejek o działaniu odchudzającym, antydepresyjnym, antycellulitowym, przeciwzapalnym, łagodzącym, odprężającym i wiele innych.

Olejki eteryczne użyte do masażu dodatkowo oddziałują na zakończenia nerwowe, stymulując poczucie relaksu, odprężenia, niwelując dolegliwości bólowe, uczucie napięcia oraz pozytywnie wpływają na skórę. 

60-minutowy masaż świecą (pon.-pt. 8-22)

W ofercie: 60-minutowy masaż relaksacyjny z wykorzystaniem świecy zamiast olejku

Do wyboru świeca o działaniu nawilżającym, odżywczym, regeneracyjnym, ujędrniającym i wiele innych.

Masaż za pomocą ciepłego olejku ze świecy jest idealnym prezentem dla ukochanej osoby. Pozwala się odprężyć i zrelaksować, cudownie pobudza zmysły, poprawia nastrój i odżywia skórę.

Masaż świecą lub aromaterapeutyczny jest wykonywany przy relaksującej muzyce, świecach zapachowych oraz przyjemnej i ciepłej atmosferze. Jest to antidotum na zmęczenie psychiczne i fizyczne ze wskazaniem dla tych, których tempo życia jest szybkie, co w efekcie prowadzi do zmęczenia, pozbawienia energii, codziennych trosk i problemów. Spędzenie 60 minut w odprężającej atmosferze wyleczy napięte i obolałe mięśnie, a także doprowadzi do stanu całkowitego wyciszenia. Odpowiednio stymulując zakończenia nerwowe, masaż przyniesie długotrwałe korzyści płynące ze znacznego podniesienia poziomu endorfin poprzez dokładne opracowanie takich części ciała, jak: kark, plecy, nogi, ramiona, przedramiona, dekolt, brzuch, dłonie i stopy. 

Masaż z wykorzystaniem świecy lub olejków eterycznych wykonany przez profesjonalistę pozwoli zapomnieć o kłopotach i dzięki niemu całkowicie się odprężysz, zapomnisz o kłopotach i nabierzesz energii do życia.

Dodatkowo pozytywnie wpływa na cały organizm, gdyż kształtuje sylwetkę, przyspiesza proces spalania tłuszczu, poprawia jędrność i elastyczność skóry, stymuluje układ limfatyczny, dzięki czemu organizm pozbywa się toksyn, usprawnia krążenie krwi, wykazuje działanie przeciwzakrzepowe, poprawia dotlenienie i odżywienie tkanek. W efekcie sylwetka staje się piękniejsza i smuklejsza

Serwis: Groupon
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kończy się za: oferta wyprzedana