1 zabieg falą elektromagnetyczną EMSlim Neo – 30 min

4 zabiegi falą elektromagnetyczną EMSlim Neo – 30 min

6 zabiegów falą elektromagnetyczną EMSlim Neo – 30 min

EMSLIM NEO – urządzenie, które rzeźbi ciało, modeluje sylwetkę! Jako jedyna maszyna na świecie jednocześnie rozbudowuje mięśnie i błyskawicznie spala tłuszcz. A robi to w sposób całkowicie nieinwazyjny.

30-minutowy zabieg = 30 000 brzuszków / przysiadów (5,5 godz. ćwiczeń na siłowni)

Zabieg dedykowany zarówno kobietom, jak i mężczyznom z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej. To także idealne rozwiązanie dla osób aktywnych fizycznie, które mimo regularnych ćwiczeń nie mogą zbudować i wyrzeźbić mięśni. A może zwyczajnie marzy Ci się „kaloryfer” na brzuchu albo brazylijskie pośladki?

Modelowanie sylwetki jeszcze nigdy nie było tak proste, a to dzięki nowoczesnej technologii EMSlim. Ten nowoczesny, elektromagnetyczny stymulator mięśni doskonale modeluje sylwetkę, spala tłuszcz i rzeźbi mięśnie. Jego działanie opiera się na bezinwazyjnej technologii HI-EMT, która służy do budowy i wzmacniania mięśni oraz redukcji tkanki tłuszczowej jednocześnie.

Największą zaletą urządzenia jest możliwość stosowania go na różnych obszarach ciała, m.in. na brzuchu, pośladkach, udach. Zabieg ten świetnie sprawdzi się również do profilowania ramion i łydek.

Zabieg wyszczuplający EMSlim nie wymaga od Pacjenta żadnych specjalnych przygotowań. Poprzedzony jest konsultacją, podczas której specjalista wykluczy ewentualne przeciwwskazania do zabiegu.

Zabieg przeprowadzany jest w pozycji leżącej. Kosmetolog przykłada do wybranej partii ciała specjalny aplikator, który generuje pole elektromagnetyczne, w wyniku czego dochodzi do stymulacji mięśni. Intensywne skurcze mięśni powodują uwolnienie kwasów tłuszczowych, rozkładając złogi tłuszczu, a także wpływają na wzrost masy mięśniowej i wytrzymałości. Zabieg na jedną partię ciała trwa ok. 30 minut. Seria zabiegowa obejmuje od 4 do 8 zabiegów na jedną partię ciała wykonywanych 2 razy w tygodniu.

Bezpośrednio po zabiegu zaleca się picie dużych ilości wody oraz – w dniu zabiegu – wstrzymanie się od aktywności fizycznej. Po zakończonej serii zabiegów, w celu podtrzymania efektów zaleca się wdrożenie umiarkowanej aktywności fizycznej oraz przestrzeganie zdrowej diety, co pozwoli cieszyć się piękną sylwetką przez długi czas.

Głównymi przeciwwskazaniami do zabiegu są:

ciąża, okres połogu oraz karmienie piersią; choroby nowotworowe; rozrusznik serca, metalowe implanty; padaczka; przepuklina pachwinowa, pępkowa; gorączka; wkładka domaciczna (jeśli zabieg na brzuch); niewydolność serca i płuc.

Serwis: Groupon
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kończy się za: oferta wyprzedana