Hotel

Czterogwiazdkowy Hotel Bogoria zlokalizowany jest w zabytkowej kamienicy w centrum Krakowa, na trasie historycznego Traktu królewskiego. Historia budynku sięga XVI wieku, a jego rezydentami byli m.in. królewscy malarze, kucharze oraz dowódcy koronnej artylerii.

Na gości czekają tu wnętrza łączące historię królewskiego miasta z nowoczesnymi udogodnieniami. Ich ozdobą są granit, drewno i kamień. Pokoje urządzone są elegancko, w przyjemnych dla oka barwach, a znaleźć w nich można m.in. internet, TV, telefon, radio, ogrzewanie i klimatyzację, czajnik elektryczny, żelazko i deskę do prasowania, sejf, suszarkę do włosów, szlafrok, kapcie, zestaw kosmetyków, minibar i zestaw do parzenia kawy lub herbaty.

Każdego ranka serwowane jest śniadanie kontynentalne, śniadanie w formie bufetu lub pełne śniadanie irlandzkie/angielskie.

Podczas tegorocznych wakacji otwarte zostają również Bogoria Cocktail Bar oraz Bogoria Music Club. Wieczory można spędzić w jednym z trzech premium barów, z czego jeden zlokalizowany jest na tarasie widokowym budynku, na świeżym powietrzu. W weekendowe noce warto zajrzeć do Bogoria Music Club, na tematyczne dyskoteki w rytmie muzyki nowoczesnej oraz latino.

Goście mogą również spędzić romantyczne pobyty we dwoje, gdzie za dodatkową opłatą przygotowane zostaną biały musujący szampan oraz płatki róż w hotelu. Informacje dotyczące cen goście mogą zasięgnąć po skontaktowaniu się z recepcją przed przyjazdem.

Przykładowe atrakcje turystyczne:

  • Rynek Główny – jeden z największych średniowiecznych rynków w Europie, w kształcie kwadratu o długości boków 200 m. Jest to najważniejszy plac miejski, na którym znajdują się słynne zabytki: Sukiennice, Wieża Ratuszowa i Kościół Mariacki z ołtarzem Wita Stwosza.
  • Wawel – dawna siedziba polskich królów.
  • Kazimierz – dzielnica żydowska, niegdyś oddzielne miasto. Swoją nazwę zawdzięcza fundatorowi – królowi Kazimierzowi Wielkiemu.
Serwis: Groupon
Lokalizacja: Kraków
Kończy się za: 19 dni i 21 godzin