Hotel

Czterogwiazdkowy MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel zlokalizowany jest 6 km od Warszawy, przy zjazdach z tras A2 i S8. Z Lotniska Chopina można tu dotrzeć zaledwie w 15 minut.

Do dyspozycji gości oddano klimatyzowane pokoje i apartamenty. Każdy z nich wyposażono w telewizor z płaskim ekranem, sejf, minibar, a także łazienkę z zestawem kosmetyków i suszarką do włosów.

W hotelowej restauracji George Sand goście mogą rozsmakować się w daniach kuchni francuskiej i śródziemnomorskiej. W menu nie brakuje również dań polskich. Nad jakością przygotowywanych potraw czuwa szef kuchni Mariusz Pietrzak.

Miłośnicy wodnego szaleństwa mają do dyspozycji Aquacentrum zlokalizowane 200 m od hotelu. Odwiedzający mogą korzystać z basenu sportowego, basenu do nauki pływania, 60-metrowej zjeżdżalni, sztucznej rzeki, jacuzzi oraz suchej sauny. Na basenie GOSiR wymagany jest czapek dla korzystających.

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Sanktuarium Miłosierdzia Bożego z wejściem ozdobionym witrażem przedstawiającym postać Chrystusa Pantokratora.
  • Stare Miasto w Warszawie – wpisane na listę UNESCO. Jego początki sięgają XII wieku. Znajduje się tu m.in. Plac Zamkowy, Zamek Królewski, katedra św. Jana i kościół Jezuitów.
  • Muzeum Powstania Warszawskiego w Warszawie – zostało otwarte w sześćdziesiątą rocznicę wybuchu Powstania.
Serwis: Groupon
Lokalizacja: Warszawa
Kończy się za: 10 dni i 21 godzin