Ze względu na obecny kryzys zdrowotny przed każdym zakupem prosimy o sprawdzenie aktualnych środków zapobiegawczych

Apartamenty

Aqua House to nowy obiekt na sopockiej mapie położony w bezpośrednim sąsiedztwie Sopockiego Aquaparku, który jest idealnym miejscem na wodną przygodę zapewniającym mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Obiekt znajduje się w pobliżu sopockiej plaży i oddalony jest od mola o 15-minutowy spacer.

Aqua House oferuje swoim gościom pokoje dwuosobowe i apartamenty z łazienką, wyposażone w telewizor z płaskim ekranem, lodówkę i zestawy do parzenia kawy i herbaty.

Śniadania serwowane są w restauracji znajdującej się w budynku. Każdego ranka na gości czeka posiłek w formie bufetu, w którym znajdują się m.in. płatki, jogurty, mleko, sery, twarożek, wędliny, warzywa, owoce lub sałatki owocowe, a także rozmaite słodkości.

Na terenie obiektu jest też ogród, taras, całodobowa recepcja i prywatny parking.

Szczegóły zakwaterowania

Pokój 2- lub 4-osobowy:

  • Standardowe i maks. obłożenie: zgodnie z opcją

Przykładowe atrakcje turystyczne

  • Molo spacerowe – najdłuższe drewniane molo nad Morzem Bałtyckim (ok. pół kilometra długości).
  • Opera Leśna – leśny amfiteatr otwarty w 1909 roku, kojarzony przede wszystkim z odbywającym się tu corocznie festiwalem.
  • Grodzisko wczesnośredniowieczne – jedno z najstarszych miejsc na historycznej mapie Trójmiasta.
  • Ogród zoologiczny w gdańskiej Oliwie – na obszarze ok. 120 hektarów mieszkają zwierzęta pochodzące ze wszystkich kontynentów, wśród nich te, których nie można już zobaczyć na wolności.
Serwis: Groupon
Lokalizacja: Białystok
Kończy się za: 2 miesiące i 18 dni