Toruń - Najnowsze oferty

Makijaż permanentny brwi

Zabieg polega na umieszczeniu w skórze nieuczulających barwników, nadajemy brwiom pożądany kształt. Cały proces jest zarówno bezpieczny, jak i mało inwazyjny. 

Gabinet specjalizuje się w zabiegach kosmetyki nowoczesnej. 

Szczegóły:

 • metoda: klasyczna - metoda cienia
 • korekta w cenie: nie
 • czas na wykonanie korekty: 3-4 tygodnie po pierwszym zabiegu
 • znieczulenie: tak
Serwis: Groupon
Lokalizacja: Toruń
Kończy się za: 3 dni i 20 godzin

Szczegóły:

 • warsztaty piernikarskie odbywają się codziennie w godz. 10-18 (ostatni pokaz o godz. 17)
 • warsztaty piernikarskie i spacer z przewodnikiem po Starówce Torunia odbywają się w każdą niedzielę w godz. 12-14.
 • czas trwania: 1 godz. (warsztaty) lub 2 godz. (warsztaty ze spacerem, każde po godzinie)

Warsztaty wypieku pierników dawnych:

Każdy z uczestników przeniesie się w scenerię XVII wieku i pozna historię słynnych toruńskich pierników, usłyszy kilka ciekawych legend związanych z miastem, a także pod okiem mistrzów piernikarskich będzie mógł własnoręcznie upiec piernik na tradycyjnych drewnianych formach.

Pakiet: warsztaty i spacer po Starówce Torunia:

Oprócz własnoręcznego stworzenia piernika, dodatkową atrakcją będzie wycieczka po Starówce. Goście poznają fakty i mity w towarzystwie mieszczan, którzy z chęcią podzielą się swoją wiedzą.

Serwis: Groupon
Lokalizacja: Toruń
Kończy się za: 6 miesięcy i 13 dni

Szczegóły:

 • czas trwania: 1-3 godz.
 • w ofercie tajskie masaże i orientalne spa do wyboru

Tajski masaż relaksacyjny olejkami aromatycznymi + serum do ciała z biokofeiną i guaraną (1,5 godz.)

Masaż relaksacyjny olejkami aromatycznymi jest połączeniem tradycyjnego masażu tajskiego z aromaterapią. Wykorzystując techniki masażu orientalnego, wzmocniono jego efekty o użycie drogocennych olejków, które pobudzają zmysły oraz ujędrniają i odżywiają skórę, poprawiając jej ogólną kondycję, która w efekcie staje się bardziej miękka i gładka.

Klasyczny masaż tajski + rozgrzewające zdrowotne woreczki ziołowe (1,5 godz.)

Klasyczny masaż tajski jest połączaniem elementów jogi pasywnej, technik akupresury, medytacji oraz rozciągania. Jest typem tzw. głębokiego masażu, który polega na mocnym uciskaniu konkretnych miejsc na całym ciele. Zabieg rozpoczyna się od dolnych partii, czyli stóp, kierując się ku górnym partiom ciała. Wykonywany jest nie tylko samymi rękoma, ale też kciukami, nadgarstkami, łokciami, przedramionami, a nawet stopami i kolanami masażysty.

Masaż leczniczy/sportowy + rozgrzewające zdrowotne woreczki ziołowe (1,5 godz.)

Masaż leczniczy charakteryzuje się siłą i dynamiką, który nie tylko rozluźnia całe ciało, lecz także likwiduje ból i przykurcze. Za pomocą specjalnych technik masażysta rozluźnia napięte, usztywnione mięśnie i ścięgna oraz uwalnia ciało od bólu. Pomaga w leczeniu wielu chorób i dolegliwości. Jest zalecany w czasie rehabilitacji oraz rekonwalescencji oraz wszystkim osobom, które uprawiają sport zawodowo.

Orient spa (3 godz.)

Pakiet dla 2 osób, w tym 2,5 godz. czasu zabiegowego +30 min czasu relaksu z tajską herbatką:

 • dla niej: peeling czekoladowy + maska czekoladowa na ciało + masaż olejkami
 • dla niego: peeling całego ciała + masaż olejkami + masaż stóp i dłoni

Masaż górnych części ciała + serum z koloidalnym złotem (1 godz.)

Tajski masaż górnych partii ciała jest szczególnie przeznaczony dla osób z bólami różnych części kręgosłupa, karku, szyi czy też głowy. Stanowi on połączenie technik stosowanych w masażu tajskim – bazując na technikach uciskowo-wyciągających. Prowadzony masaż z zastosowaniem unikatowych technik masażu, redukuje chroniczne bóle, przykurcze i napięcie mięśniowe.

Tajski masaż dla pań w ciąży i 3 miesiące po porodzie (1 godz.)

Masaż dla kobiet w ciąży przygotowuje ciało kobiety do kolejnych etapów ciąży i porodu. Celem masażu jest zmniejszenie obrzęków, napięć i dolegliwości bólowych w okolicach podlegających nadmiernemu obciążeniu: barki, kark i szyja, grzbiet – szczególnie w odcinku lędźwiowo-krzyżowym, kończyny dolne i stawy kończyn dolnych. Masaż poprawia samopoczucie, usuwa napięcie oraz dodaje energii. Dodatkowo stymuluje krążenie, co daje efekt uspokajający lub wzmacniający.

Klasyczny masaż tajski (1 godz.) + masaż na wybraną część ciała (30 min)

Techniki stosowane podczas masażu tajskiego mają na celu uwolnienie z ciała napięcia i umożliwienie energii łatwiejszego przez nie przepływu. Może być doskonałym uzupełnieniem leczenia częstych bóli głowy, kręgosłupa oraz mięśni. Pomaga on również w dolegliwościach związanych z zaburzeniami krążenia, problemach z przemianą materii oraz przy przewlekłym stresie. Dodatkowo wzmacnia odporność organizmu jak również wspomaga rekonwalescencję po chorobach i urazach.

Tajski masaż gorącym olejem kokosowym (2 godz.)

Masaż gorącym olejkiem kokosowym to zabieg mocno rozgrzewający i silnie nawilżający skórę, dzięki czemu staje się ona bardziej miękka i aksamitnie gładka w dotyku. Witaminy i minerały, zawarte w olejku kokosowym, wchłaniając się odżywiają skórę, opóźniają procesy starzenia się skóry i powstawania zmarszczek, poprawiając jej jędrność i elastyczność.

Więcej informacji o dostępnych masażach znaleźć można tutaj.

Serwis: Groupon
Lokalizacja: Toruń
Kończy się za: 5 miesięcy i 20 dni

Szczegóły:

 • czas trwania: ok. 40 min
 • efekt widoczny już po pierwszym zabiegu; w celu utrzymania efektu zabieg należy powtarzać

 • zabieg polega na wprowadzeniu w głąb skóry za pomocą iniekcji specjalnego koktajlu witamin i minerałów (wykorzystywany preparat medyczny firmy Mesoestetic BIOTIN, który w składzie zawiera biotynę, kwas hialuronowy, witaminy z grupy B)
 • wywołane podczas zabiegu urazy aktywują procesy regeneracyjne, dzięki czemu polepsza się ukrwienie skóry, a to z kolei usprawnia wchłanianie substancji odżywczych i pobudza cebulki włosów do szybszego wzrostu

 • podczas zabiegu specjaliści podpowiedzą jak dodatkowo zadbać o kondycję włosów, jaki wpływ na ich stan ma prawidłowa dieta oraz pielęgnacja

Mezoterapia igłowa: zabieg, podczas którego do skóry wstrzykiwany jest specjalny koktajl zawierający różne substancje, takie jak m.in. kwas hialuronowy, witaminy A, C, E, substancje czynne. Zabieg pomaga w poprawie wyglądu skóry, wpływając na jej ujędrnienie, odmłodzenie i regenerację.

Serwis: Groupon
Lokalizacja: Toruń
Kończy się za: 3 miesiące i 23 dni